KABLAGE SPX G657A SC-LC 8M 24ST

Artikelnummer
E5072254
Böjokänsligt fiberoptiskt korskopplingskablage blå 2mm, singlemode G657A med 1 fiber (Simplex). Kablaget är halogenfritt och är individmärkt och har full spårbarhet. IL <0,2dB och RL >50dB. Kablagen är märkta 1-24 i båda ändar. Godkänt att använda i Skanovas accessnät.

Produktdetaljer

Produktegenskaper

Antal fibrer1
BrandspridningsklassNej
FibertypSingle-mode
Färg yttre mantelGul
Hölje som inte snor sigPåmonterad
KabeltypSimplex
KategoriOS2
Längd8 m
Typ av kontakt anslutning 1SC
Typ av kontakt anslutning 2SC

Produktkoder

SAP-nummerCFO678
ArtikelnummerE5072254
E-nummerE5072254
Tillverkarens varunummerTSRA9060167/8M/24P

Förpackningsinformation

Förpackningens mått (L x B x H)270 x 420 x 50 mm
Förpackningens volym5.67 l
Förpackningens vikt0.945 kg
EnhetFörpackning
Förpackningsstorlekar1
Antal/förpackning24 ST
ProduktvarumärkeHEXATRONIC FIBEROPTIC

Dokument (0)

Inga dokument tillgängliga.