KABLAGE SPX G657A SC-SC 3M 24ST

Artikelnummer
E5072309
Böjokänsligt fiberoptiskt korskopplingskablage blå 2mm, singlemode G657A med 1 fiber (Simplex). Kablaget är halogenfritt och är individmärkt och har full spårbarhet. IL <0,2dB och RL >50dB. Godkänt att använda i Skanovas accessnät.

Produktdetaljer

Produktegenskaper

Antal fibrer1
BrandspridningsklassNej
FibertypSingle-mode
Färg yttre mantelGul
Hölje som inte snor sigPåmonterad
KabeltypSimplex
KategoriOS2
Längd3 m
Typ av kontakt anslutning 1SC
Typ av kontakt anslutning 2SC

Produktkoder

SAP-nummerCFO703
ArtikelnummerE5072309
E-nummerE5072309
Tillverkarens varunummerTSRA9060165/3M/24P

Förpackningsinformation

Förpackningens mått (L x B x H)260 x 400 x 40 mm
Förpackningens volym4.16 l
Förpackningens vikt0.625 kg
EnhetFörpackning
Förpackningsstorlekar1
Antal/förpackning24 ST
ProduktvarumärkeHEXATRONIC FIBEROPTIC

Dokument (0)

Inga dokument tillgängliga.