PIGTAIL SM G657A LC/APC 1M

Artikelnummer
E5070498
Fiberoptisk pigtail, singlemode G657A med 1 fiber. Produkten är halogenfri . Produkten är individmärkt och har full spårbarhet. IL <0,2dB och RL >50dB.

Produktdetaljer

Produktegenskaper

FibertypSingle-mode
FärgBlå
Hölje som inte snor sigPåmonterad
KategoriOS2
KärntypTät
Längd1 m
TypLedar-pigtail
Typ av kontaktLC

Produktkoder

SAP-nummerCFO674
ArtikelnummerE5070498
E-nummerE5070498
Tillverkarens varunummerA10N01

Förpackningsinformation

Förpackningens mått (L x B x H)210 x 190 x 5 mm
Förpackningens volym0.2 l
Förpackningens vikt0.01 kg
EnhetST
Förpackningsstorlekar1
Antal/förpackning
ProduktvarumärkeHEXATRONIC FIBEROPTIC

Dokument (2)