PATCHKABEL OM4 SCD-LCD LSZH 5M

Artikelnummer
E5072177
ACTASSI Patchkabel OM4 SC DUPLEX- LC DUPLEX LSZH 5M LILA. Fiberpatchkabel i Multimode-utförande SC-LC, 50/125, med OM4-prestanda för inomhusbruk. Patchkabeln är lila och 5 meter lång.

Produktdetaljer

Produktegenskaper

Antal fibrer2
BrandspridningsklassEnligt IEC/EN 60332-3-24
FibertypMulti-mode 50/125
Färg yttre mantelLila
Halogenfri (EN 60754-1/2)Ja
Hölje som inte snor sigFormsprutad
KabeltypDuplex
KategoriOM4
Längd5
Typ av kontakt anslutning 1SC-duplex
Typ av kontakt anslutning 2LC-duplex
Ytterdiameter enkelfiberns mantel3,4

Produktkoder

SAP-nummerCMF198
ArtikelnummerE5072177
E-nummerE5072177
EAN/GTIN3606481214386
Tillverkarens varunummerACTFP2CL1M45M50

Förpackningsinformation

Förpackningens mått (L x B x H)185 x 210 x 12 mm
Förpackningens volym0.466 l
Förpackningens vikt0.044 kg
EnhetST
Förpackningsstorlekar1 / 40
Antal/förpackning
ProduktvarumärkeSCHNEIDER ELECTRIC

Dokument (0)

Inga dokument tillgängliga.