PATCHKABEL OS2 SCD-SCD LSZH 5M

Artikelnummer
E5072212
ACTASSI Patchkabel OS2 SC DUPLEX- SC DUPLEX LSZH 5M GUL. Fiberpatchkabel i Singelmode-utförande SC-SC, 9/125, med OS2-prestanda för inomhusbruk. Patchkabeln är gul och 5 meter lång.

Produktdetaljer

Produktegenskaper

Antal fibrer2
BrandspridningsklassEnligt IEC/EN 60332-3-24
FibertypSingle-mode
Färg yttre mantelGul
Halogenfri (EN 60754-1/2)Ja
Hölje som inte snor sigFormsprutad
KabeltypDuplex
KategoriOS2
Längd5
Typ av kontakt anslutning 1SC-duplex
Typ av kontakt anslutning 2SC-duplex
Ytterdiameter enkelfiberns mantel3,4

Produktkoder

SAP-nummerCMF176
ArtikelnummerE5072212
E-nummerE5072212
EAN/GTIN3606481214461
Tillverkarens varunummerACTFP2C1S19S50

Förpackningsinformation

Förpackningens mått (L x B x H)190 x 190 x 14 mm
Förpackningens volym0.505 l
Förpackningens vikt0.052 kg
EnhetST
Förpackningsstorlekar1 / 40
Antal/förpackning
ProduktvarumärkeSCHNEIDER ELECTRIC

Dokument (0)

Inga dokument tillgängliga.