PATCHKABEL OM4 LCD-LCD LSZH 3M

Artikelnummer
E5072204
ACTASSI Patchkabel OM4 LC DUPLEX- LC DUPLEX LSZH 3M LILA. Fiberpatchkabel i Multimode-utförande LC-LC, 50/125, med OM4-prestanda för inomhusbruk. Patchkabeln är lila och 3 meter lång.

Produktdetaljer

Produktegenskaper

Antal fibrer2
BrandspridningsklassEnligt IEC/EN 60332-3-24
FibertypMulti-mode 50/125
Färg yttre mantelLila
Halogenfri (EN 60754-1/2)Ja
Hölje som inte snor sigFormsprutad
KabeltypDuplex
KategoriOM4
Längd3
Typ av kontakt anslutning 1LC-duplex
Typ av kontakt anslutning 2LC-duplex
Ytterdiameter enkelfiberns mantel3,4

Produktkoder

SAP-nummerCMF202
ArtikelnummerE5072204
E-nummerE5072204
EAN/GTIN3606481214416
Tillverkarens varunummerACTFP2L1M45M30

Förpackningsinformation

Förpackningens mått (L x B x H)190 x 190 x 9 mm
Förpackningens volym0.325 l
Förpackningens vikt0.028 kg
EnhetST
Förpackningsstorlekar1 / 50
Antal/förpackning
ProduktvarumärkeSCHNEIDER ELECTRIC

Dokument (0)

Inga dokument tillgängliga.