Produktserie
Miljömärkning
Tillgänglighet
Syrahalt (EN 13501-6)
Brinnande droppar/partiklar (EN 13501-6)
Rökutveckling (EN 13501-6)
Brandspridning och värmeutveckling (EN 13501-6)
Antal ledare
Ytterdiameter ca
Färg yttre mantel
Ledarens nominella area
Märkspänning U
Märkspänning U0
Visa utgångna produkter
1291 produkter
JORDLINA CCS 25 KAP
JORDLINA CCS 25 KAP
Artikelnummer
E0622550
Centrallager
ÄNDFÖRSLUTNING II 21-29 MM ROLLCAP
ÄNDFÖRSLUTNING II 21-29 MM ROLLCAP
Artikelnummer
E990778015
Centrallager
KABEL AXQ INFRA 4G240 1KV SVART
KABEL AXQ INFRA 4G240 1KV SVART
Artikelnummer
E0013820
Centrallager
OPTOKABEL GAHSL-U-DFNRV 96SM G652D T6000
OPTOKABEL GAHSL-U-DFNRV 96SM G652D T6000
Artikelnummer
E4970360
Centrallager
ÄNDFÖRSLUTNING IV 38-45 MM ROLLCAP
ÄNDFÖRSLUTNING IV 38-45 MM ROLLCAP
Artikelnummer
E990778019
Centrallager
ÄNDFÖRSLUTNING III 29-38 MM ROLLCAP
ÄNDFÖRSLUTNING III 29-38 MM ROLLCAP
Artikelnummer
E990778017
Centrallager
FIBERSVANS SMA SC/UPC 1,5M 12ST
FIBERSVANS SMA SC/UPC 1,5M 12ST
Artikelnummer
E5070421
Centrallager
VÄRMEKABEL KIT 7M
VÄRMEKABEL KIT 7M
Artikelnummer
E8956407
Centrallager
OPTOKABEL GAHSL-U-DFNRV 48SM G652D T6000
OPTOKABEL GAHSL-U-DFNRV 48SM G652D T6000
Artikelnummer
E4970350
Centrallager
VÄRMEKABEL KIT 50M
VÄRMEKABEL KIT 50M
Artikelnummer
E8956450
Centrallager
ULTIMATE GRHL 96 G657A1 S12
ULTIMATE GRHL 96 G657A1 S12
Artikelnummer
E4965870
Centrallager
BLL 62 FEAL 24kV .
BLL 62 FEAL 24kV .
Artikelnummer
E0620075
Centrallager
VÄRMEKABEL US 12 11W/M
VÄRMEKABEL US 12 11W/M
Artikelnummer
E8956060
Centrallager
OPTOKABEL GAHSL-U-DFNRV 192 G652D T6000
OPTOKABEL GAHSL-U-DFNRV 192 G652D T6000
Artikelnummer
E4970370
Centrallager
ÄNDFÖRSLUTNING I 15-21 MM ROLLCAP
ÄNDFÖRSLUTNING I 15-21 MM ROLLCAP
Artikelnummer
E990778013
Centrallager
KABEL AXQ INFRA 4G50 1KV SVART
KABEL AXQ INFRA 4G50 1KV SVART
Artikelnummer
E0013790
Centrallager
VÄRMEKABEL KIT 35M
VÄRMEKABEL KIT 35M
Artikelnummer
E8956435
Centrallager
VÄRMEKABEL KIT 3M
VÄRMEKABEL KIT 3M
Artikelnummer
E8956403
Centrallager
VÄRMEKABEL KIT 15M
VÄRMEKABEL KIT 15M
Artikelnummer
E8956415
Centrallager
SKARVSKÅP NS2 .
SKARVSKÅP NS2 .
Artikelnummer
E5060860
Centrallager
FIBERKABEL GRHL ULTIMATE 192 G657A1 S12
FIBERKABEL GRHL ULTIMATE 192 G657A1 S12
Artikelnummer
E4969660
Centrallager
KABEL ALUS 4X95 1KV SVART
KABEL ALUS 4X95 1KV SVART
Artikelnummer
E0012850
Centrallager
VÄRMEKABEL KIT 60M
VÄRMEKABEL KIT 60M
Artikelnummer
E8956460
Centrallager
KABEL ALUS 4X50 1KV SVART
KABEL ALUS 4X50 1KV SVART
Artikelnummer
E0012840
Centrallager
ANSLUTNING 48 M.KABLAR NS2/NS4 1,0-2,0 MM
ANSLUTNING 48 M.KABLAR NS2/NS4 1,0-2,0 MM
Artikelnummer
E5060862
Centrallager
SE-N1XE-AR 5G16 1KV
SE-N1XE-AR 5G16 1KV
Artikelnummer
E0012280
Centrallager
N1XE-U 4G10 GUL 1KV
N1XE-U 4G10 GUL 1KV
Artikelnummer
E0012450
Centrallager
MK 6 SVART .
MK 6 SVART .
Artikelnummer
E0303822
Centrallager
MK 10 GUL-GRÖN .
MK 10 GUL-GRÖN .
Artikelnummer
E0303992
Centrallager
SKARVSKÅP NS4
SKARVSKÅP NS4
Artikelnummer
E5060869
Centrallager
AN-AVSLUTNINGSSATS F US12
AN-AVSLUTNINGSSATS F US12
Artikelnummer
E8959090
Centrallager
ULTIMATE GRHL 48 G657A1 S12
ULTIMATE GRHL 48 G657A1 S12
Artikelnummer
E4965860
Centrallager
HALOGENFRI KABEL EXQ INFRA 5G10 1KV SVART T500
HALOGENFRI KABEL EXQ INFRA 5G10 1KV SVART T500
Artikelnummer
E0013725
Centrallager
GENOMFÖRING R15/R20
GENOMFÖRING R15/R20
Artikelnummer
E8959095
Centrallager
SE-N1XE-AR 4G16 1KV
SE-N1XE-AR 4G16 1KV
Artikelnummer
E0012260
Centrallager
MK 6 GUL-GRÖN .
MK 6 GUL-GRÖN .
Artikelnummer
E0303892
Centrallager
ÄNDHÄTTA ROLLCAP 10-15MM NPBA105374
ÄNDHÄTTA ROLLCAP 10-15MM NPBA105374
Artikelnummer
E0778010
Centrallager
MK 10 BLÅ .
MK 10 BLÅ .
Artikelnummer
E0303972
Centrallager
MK 16 SVART .
MK 16 SVART .
Artikelnummer
E0304022
Centrallager
FIBERSVANS SMA SC/APC 1,5M 12ST
FIBERSVANS SMA SC/APC 1,5M 12ST
Artikelnummer
E5070423
Centrallager
VINKELGENOMFÖRING UTV G3/4"
VINKELGENOMFÖRING UTV G3/4"
Artikelnummer
E8959096
Centrallager
ÄNDFÖRSLUTNING 0 10-15 MM ROLLCAP 1000/FP
ÄNDFÖRSLUTNING 0 10-15 MM ROLLCAP 1000/FP
Artikelnummer
E990778011
Centrallager
SE-N1XE-U 4G10  1KV SVART T500
SE-N1XE-U 4G10 1KV SVART T500
Artikelnummer
E0012215
AXQ INFRA 4G50 1KV SVART T500
AXQ INFRA 4G50 1KV SVART T500
Artikelnummer
E0009415
MK 16 GUL-GRÖN .
MK 16 GUL-GRÖN .
Artikelnummer
E0304092
SKARVHYLSA FIBERBAND 40MM .
SKARVHYLSA FIBERBAND 40MM .
Artikelnummer
E5062707
FIBERSVANS SMA SC/APC 1,5M .
FIBERSVANS SMA SC/APC 1,5M .
Artikelnummer
E5069797
FIBERSVANS SMA SC/UPC 1,5M .
FIBERSVANS SMA SC/UPC 1,5M .
Artikelnummer
E5069794