Visa utgångna produkter
Kampanj
Kategori
Miljömärkning
Syrahalt (EN 13501-6)
Brinnande droppar/partiklar (EN 13501-6)
Rökutveckling (EN 13501-6)
Brandspridning och värmeutveckling (EN 13501-6)
Antal ledare
Märkspänning U
Ledarens nominella area
Märkspänning U0
Material yttre mantel
Ytterdiameter ca
1322 produkter
FIBERSVANS SMA SC/UPC 1,5M 12ST
Artikelnummer
E5070421
Tillgänglig
ÄNDFÖRSLUTNING II 21-29 MM ROLLCAP
Artikelnummer
E990778015
Tillgänglig
ULTIMATE GRHL 96 G657A1 S12
Artikelnummer
E4965870
Tillgänglig
SKARVSKÅP NS2 .
Artikelnummer
E5060860
Tillgänglig
ÄNDFÖRSLUTNING IV 38-45 MM ROLLCAP
Artikelnummer
E990778019
Tillgänglig
ULTIMATE GRHL 48 G657A1 S12
Artikelnummer
E4965860
Tillgänglig
KABEL AXQ INFRA 4G240 1KV SVART T500
Artikelnummer
E0013825
Tillgänglig
N1XE-AR 4G25 .
Artikelnummer
E0012300
Tillgänglig
ÄNDFÖRSLUTNING III 29-38 MM ROLLCAP
Artikelnummer
E990778017
Tillgänglig
KABEL AXQ INFRA 4G240 1KV SVART
Artikelnummer
E0013820
Tillgänglig
AXLJ-F TT 1X240/35 12KV
Artikelnummer
E0078140
ULTIMATE GRHL 24 G657A1 S12
Artikelnummer
E4965850
OPTOKABEL GAHSL-U-DFNRV 96SM G652D T6000
Artikelnummer
E4970360
Tillgänglig
UT30 2SM G657A .
Artikelnummer
E4966310
AXCLIGHT-TT 12KV 3X240/35 500M
Artikelnummer
E0086055
DUOLEX 4G50 1KV 500M
Artikelnummer
E0012645
ULTIMATE GRHL 12 G657A1 S12
Artikelnummer
E4965840
FIBERKABEL GRHL ULTIMATE 192 G657A1 S12
Artikelnummer
E4969660
Tillgänglig
OPTOKABEL GAHSL-U-DFNRV 192 G652D T6000
Artikelnummer
E4970370
Tillgänglig
N1XE-AS 4G50 1KV
Artikelnummer
E0012310
Tillgänglig
OPTOKABEL GAHSL-U-DFNRV 48SM G652D T6000
Artikelnummer
E4970350
Tillgänglig
DUOLEX 4G240 1KV .
Artikelnummer
E0012674
N1XE-U IKO 4G10 1KV 500m
Artikelnummer
E0012215
Tillgänglig
N1XE-AS 4G95 1KV
Artikelnummer
E0012320
DUOLEX 4G150 1KV .
Artikelnummer
E0012665
DUOLEX 4G95 1KV 500M
Artikelnummer
E0012655
AXLJ-F TT 1X95/25 12KV
Artikelnummer
E0078120
AXLJ-F TT 1X240/35 24KV
Artikelnummer
E0078240
UT30 4SM G657A .
Artikelnummer
E4966320
ANSLUTNING 48 M.KABLAR NS2/NS4 1,0-2,0 MM
Artikelnummer
E5060862
Tillgänglig
AXLJ-F TT 1X50/16 12KV
Artikelnummer
E0078110
UT30 4SM G657A1 .
Artikelnummer
E4966327
VÄGGFÄSTE WTC1 .
Artikelnummer
E5061441
AXCLIGHT-TT 12KV 3X240/25 KAP
Artikelnummer
E0086050
N1XE-U 5G10 GUL 1KV 500M
Artikelnummer
E0012475
ÄNDFÖRSLUTNING I 15-21 MM ROLLCAP
Artikelnummer
E990778013
Tillgänglig
N1XE-U 4G10 GUL 1KV
Artikelnummer
E0012450
Tillgänglig
AXLJ-F TT 1X95/25 24KV
Artikelnummer
E0078220
FIBERKABEL GACHQ 4/C4 G652D S12
Artikelnummer
E4977500
SE-N1XE-AR 5G16 1KV
Artikelnummer
E0012285
N1XE-AR 4G25 .
Artikelnummer
E0012305