PIGTAIL SM G657A SC/UPC BLÅ 3M

Artikelnummer
E5072691
Fiberoptisk pigtail, singlemode G657A med 1 fiber. Produkten är halogenfri . Produkten är individmärkt och har full spårbarhet. IL <0,2dB och RL >50dB.

Produktdetaljer

Produktegenskaper

FibertypSingle-mode
FärgBlå
Hölje som inte snor sigPåmonterad
KategoriOS2
KärntypTät
Längd3 m
TypLedar-pigtail
Typ av kontaktSC

Produktkoder

SAP-nummerCFO796
ArtikelnummerE5072691
E-nummerE5072691
Tillverkarens varunummerA10403

Förpackningsinformation

Förpackningens mått (L x B x H)210 x 190 x 5 mm
Förpackningens volym0.2 l
Förpackningens vikt0.013 kg
EnhetST
Förpackningsstorlekar1 / 50
Antal/förpackning
ProduktvarumärkeHEXATRONIC FIBEROPTIC

Dokument (2)